Kā ierasts, septembra pirmajā pusē norisinās Latvijas čempionāts orientēšanās sportā. Šoreiz sportisti tikās Cēsu novada Amatas pusē. Laikapstākļi bija ideāli, un viss liecināja par to, ka šīs būs lieliskas sacensības.
Pirmajā dienā tika izcīnītas medaļas vidējā distancē. Stiprākajā vīru elites grupā savu meistarību apliecināja Andris Jubelis, kas izcīnīja bronzas medaļu, piekāpjoties vienīgi Alūksnes kluba sportistiem – Lauri Sildam, kas ir Igaunijas izlases līderis, un Edgaram Bertukam, kas ir 2012. gada pasaules čempions vidējā distancē. Otrs „mežmalietis" –
Artjoms Rekuņenko – veica labu skrējienu un ierindojās 16. vietā vairāk nekā 40 sportistu vidū. Vēl uz goda pjedestāla no mūsu kluba kāpa Arnis Saltums, izcīnot 1. vietu V21A grupā, un Jānis Sārs junioru grupā V20, izcīnot 3. vietu. Komandā "Mežmalas MTB" Latvijas čempionātā startēja arī Elīna Svilpe, Rūta Putniņa, Elīna Kārkliņa, Elīna Berķe, Māra Putniņa, Jānis Putniņš, Jānis Lejiņš, Pēteris Blumbergs.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.09.2013.
Autors: GINTS JUBELIS,
komandas "Mežmalas MTB"
vadītājs
AUTORA foto