„Ģitāristu sesija 2013" – ar šādu nosaukumu jau otro reizi 2013. gadā Madonā notiks tradicionālais pasākums, ko esam pieraduši baudīt skolēnu pavasara brīvdienās.
Pavasarī pasākuma apmeklējuma līniju, kas ierasti bija mērāma pāri simtam, ar kritumu iespaidoja Izglītības un zinātnes ministrijas izdotais rīkojums vispārizglītojošo skolu 12. klašu audzēkņiem pavasara brīvlaikā kārtot eksāmenu angļu valodā. Nākamā gada pavasarī divpadsmitajiem būs jākārto pat trīs eksāmeni. Lai saglabātu sesijas pozīcijas, ir jāmainās! Esam pieņēmuši lēmumu rīkot sesiju arī rudenī. Piezvanot meistariem – „lielajiem vaļiem"-, sarunās atskanēja atziņas –
„Esam ar Tevi!", „Mans dēls arī draugus aicinās uz sesiju!", „Mūzikā ir spēks!". Par mūziku tad arī būs šis stāsts.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.09.2013.
Autors: IMANTS PULKSTENIS,
„Ģitāristu sesijas" organizators
AGRA VECKALNIŅA foto