Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Kārļa Streipa vadītais raidījums „Skats no malas”

Redakcija

Autors • 18.09.2013.

Burtu lielums

Vai jūs esat pamanījuši, ka LTV ir atgriezies Kārļa Streipa vadītais raidījums „Skats no malas"? Kādus TV raidījumus vēl skatāties? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Raimonds no Bērzaunes: – Man Streipa raidījumi patīk, es viņu redzu kā žurnālistu numur viens, tāpēc raidījuma „Skats no malas" atgriešanos ēterā vērtēju pozitīvi. Patika arī J. Dombura „Kas notiek Latvijā?", pie tam līdz pat pēdējam raidījumam, kaut gan zināmā mērā tas sevi bija jau izsmēlis. Bet, ja TV nav ne Dombura, ne Streipa, ko tad vispār lai tur skatās. Protams, vēl paliek kultūras raidījumi, kā „100 g kultūras". LTV 1. programma vispār ir manējā, vienīgi ziņu raidījumus skatos visās televīzijās.

Edgars no Bērzaunes: – Esmu to pamanījis un pirmdien, kaut ne pilnībā, noskatījos arī jaunās sezonas pirmo raidījumu, kas galvenokārt bija veltīts Operai, kultūras ministres demisijai. Tas ir labi, ka televīzijā ir šāds raidījums, kur izskan brīvāki viedokļi. Katrā ziņā pirmdienu vakaros šad tad to noteikti skatīšos, tāpat kā šajā laikā, tikai citās darbdienās skatīšos arī „100 g kultūras".

Madonietis Imants: – Tā atgriešanās mani priecē. Patīk gan tas, kā Streips to profesionāli vada, gan tas, ka izskan dažādi žurnālistu viedokļi. Regulāri skatos arī raidījumu „100 g kultūras", tāpat Māra Oltes raidījumu, protams, „Panorāmu" un vēl dažus citus. Attiecībā uz J. Domburu gan bija radies iespaids, ka viņa raidījumi pēdējā laikā bija tādi kā nošālējušies.

Madonietis Aldis: – Jaunās sezonas pirmo raidījumu neredzēju, bet Streipu kā žurnālistu vērtēju ļoti augstu. Man viņa raidījumi tik tiešām patīk, tāpēc turpmāk „Skatu no malas" noteikti skatīšos. Arī raidījums „100 g kultūras" ir ļoti labs, to vienmēr, ja vien esmu pie televizora, skatos, tāpat ziņu raidījumus visās televīzijās un arī „Bez tabu", „Degpunktu", vēl citus raidījumus latviešu valodā.

Lubāniete Brigita: – Vispār jau Streipa raidījumus skatāmies, it īpaši vīrs. Ja nebūs iespējams to redzēt pirmdienu pēcpusdienās, bet interesēs tematika, droši vien būs jāskatās tā atkārtojums. Patīk arī raidījums „100 g kultūras", ko arī regulāri skatāmies.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px