Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Piedalās balvas izcīņā Priekuļos

Redakcija

Autors • 17.09.2013.

Burtu lielums

7. septembrī Priekuļu olimpiskajā biatlona un slēpošanas bāzē notika slēpošanas un biatlona kluba "Cēsis" balvas izcīņas sacensības vasaras biatlonā.

Deviņdesmit biatlonistu no Alūksnes, Daugavpils, Aizkraukles, Cēsīm, Madonas un Lietuvas sacentās biatlonā uz rolleriem un arī minisprintā.
Klasiskajā biatlonā uz rolleriem vīriešu grupā 2. vietā ierindojās Rolands Pužulis, C grupā zēniem 2. vietā – Jēkabs Putniņš, 4. vietā – Dana Nagle.
Masu startā, distanci veicot skriešus, jaunākajā (D) grupā meitenēm 1. vieta un zelta medaļa tika Karīnai Narkovskai, 2. vietā – Kima Krūmiņa, bet zēniem 3. vietā –
Anrijs Pušņakovs. Par 4. vietu jāpriecājas Uvim Akmentiņam.
Minisprintā 2. vietā – Rolands Pužulis, bet 3. vietā – Reinis Lazdups. Attiecīgi 4. un 5. vietā – Jēkabs Putniņš un Ilvars Bisenieks.
Nākamās vasaras biatlona sacensības – "Madonas BJSS kausa izcīņa" – notiks Madonā 21. septembrī, bet 28. un 29. septembrī Madonā tiek rīkots Latvijas čempionāts.

Autore: AIRA BĒRZIŅA,
Madonas BJSS trenere biatlonā

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px