Turpinot gatavošanos debijas sezonai Latvijas čempionāta Virslīgā, Madonas florbola komanda piedalījās starptautiskajā florbola turnīrā „Latvian open 2013", kas no 23. līdz 25. augustam norisinājās Valmierā un Kocēnos.
Vīriešu konkurencē turnīrā piedalījās 21 komanda, tostarp vairāku klubu komandas, kas regulāri spēlē Virslīgā. Par starptautisko pieskaņu gādāja četras Krievijas komandas, kā arī pa vienai spēlētāju blicei no Baltkrievijas, Igaunijas un Šveices.
Madonieši bija ielozēti vienā apakšgrupā ar trim Virslīgas komandām („FBK Valmiera/VIA", „Ķekavas Buldogi" un „Lielvārde"), kā arī Šveices komandu „Unihockey Langenthal Aarwangen".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.09.2013.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
RITVARA RAITA foto