Madonas BJSS futbolisti ar divām komandām, attiecīgi U-10 un U-8 vecuma grupā, noslēguši sezonu Latvijas jaunatnes Vidzemes reģiona čempionātā futbolā. U-10 komanda izcīnīja sudraba medaļas.
2003. gadā dzimušo puišu komanda astoņu komandu konkurencē piecu mēnešu spēļu maratonā izcīnīja augsto 2. vietu. Mūsu puiši, spēlējot pārdomāti un ar lielu degsmi, sasniedza labu rezultātu. Kopvērtējums Vidzemes jaunatnes futbola čempionātā 2003. g. dz. grupā ir šāds: FK „Valmiera", Madonas BJSS, SC „Ogre", Smiltenes BJSS, FK „Aizkraukle", „Salacgrīva", „Valka", FK „Valmiera-2", Smiltenes BJSS-2.
Mūsu komandā spēlēja: A. Pērkons, M. Stabulnieks, D. Ozoliņš, R. Āboliņš, M. Ciršs, R. Juhnovičs, I. Kalniņš, R. Keišs, R. Aizups, T. Rudzītis, R. Trods, R. Upenieks.
Savukārt 2005. gadā dzimušie zēni, kam šis futbola čempionāts bija pirmais, 15 komandu konkurencē izcīnīja 6. vietu. Ņemot vērā, ka lielākā daļa komandu ne pirmo gadu piedalījās šādās spēlēs, mūsu mazākie futbolisti pirmo sezonu ir aizvadījuši droši un apņēmīgi.
Jāatzīmē, ka mūsu komandām visas spēles notika izbraukumā, un tāpēc mazie futbolisti saka paldies Madonas novada pašvaldībai, kā arī Pēterim Sniedzem par nokļūšanu spēļu vietās.
Autors: JĀNIS RUKMANIS,
Madonas BJSS futbola treneris
AUTORA foto