Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: jaunais mācību gads

Redakcija

Autors • 03.09.2013.

Burtu lielums

Ar kādām noskaņām un domām jums ir iesācies jaunais mācību gads? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Beāta no Liezēres: – Jaunais mācību gads Madonas Valsts ģimnāzijā ir iesācies ļoti labi. Mūsu, 11., klasē ir divi apmaiņas programmas skolēni no Taizemes, līdz ar to arī mēs komunicējoties gūstam jaunu, interesantu pieredzi, jāmāca viņiem valoda utt. Priecē, ka tagad vairs nav jāpērk darba burtnīcas, kaut gan es tās esmu iegādājusies, bet tie, kas to nav izdarījuši, būs ieguvēji.

Laura no Mētrienas: – Mācību gads ir iesācies diezgan jauki. To interesantāku padara divi apmaiņas programmas skolēni. Pārsvarā sarunājamies angļu valodā, bet viņi ir jau sākuši runāt arī latviešu valodā, un tas viņiem padodas tīri labi.

Guna no Vecsaikavas: – Mācību gads ir iesācies forši. Patīkams bija arī svinīgais jaunā mācību gada atklāšanas pasākums. Tas gan sakarā ar lietu nenotika Saieta laukumā, kā ierasts, bet Madonas kultūras namā. Pozitīvas emocijas raisīja arī bijušās madonietes, saksofonistes Ilzes Lejiņas un Freda Ormēna no Francijas muzikālais priekšnesums. Priecē, ka šajā mācību gadā, pateicoties arī apmaiņas programmas skolēniem, uzlabosim svešvalodu zināšanas. Pusei klases jāmācās franču, bet otrai pusei – vācu valoda. Katrā ziņā domāju, ka šis mācību gads būs veiksmīgs un interesants.

Modži no Taizemes: – Septembris Madonā man ir iesācies ļoti labi. Visas skolas priekšā uzstājos ar runu, un tas, šķiet, izdevās diezgan labi. Esmu jau veikusi pirmos pirkumus. Man te ir arī ļoti laba draudzene.

Madoniete Santa: – Es mācos Madonas pilsētas 2. vidusskolas 10. klasē. Vidusskolu izvēlējos tādēļ, ka ir doma nākotnē studēt augstskolā, bet konkrēti vēl neesmu izlēmusi. Līdz šim no mācību priekšmetiem vislabāk patika sports, angļu valoda, arī vizuālā māksla, bet tās vidusskolā gan vairs nav. Jaunais mācību gads pirmdien iesākās ar tradicionālo svinīgo pasākumu, pirmo stundu klasē. Pārrunājām šā gada aktualitātes, iepazināmies ar stundu sarakstu. Mums būs arī cita klases audzinātāja – Jeļena Safonova.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px