Vasaras laikā Jēkabpilī notika ielu basketbola sacensības „Jēkabpils lūsis 2013".
Sacensības norisinājās piecās vecuma grupās (2002. g .dz., 2001.-2000. g. dz., 1999.-1997. g. dz., 1996. g. dz. un vecāki, sieviešu, meiteņu grupa).
Sacensības ilga piecos posmos – 25. maijā, 29. jūnijā, 20. jūlijā, 10. augustā un 31. augustā. Piedalījās komandas no Jēkabpils, Līvāniem, Balviem, Madonas un citām pilsētām.
Uz pirmo posmu Madonas BJSS komandas neieradās, jo cīnījās LJBL pārspēlēs, bet pārējos posmos treniņprocesa papildināšanai divas vai trīs mūsu komandas spēlēja.
Otrajā posmā vislabākais starts bija komandai „Laz&Dups" (K. Lancmanis, E. Lazdups, E. Beļkevičs), kas savā vecuma grupā (1999.-1997. g. dz.) izcīnīja 1. vietu. 2002. g. dz. grupā 4. vietu ieguva komanda „Madona 2" (M. Sniķis, K. Zvanbergs, K. Safronovs, R. Ostrovskis).
Piedaloties četros posmos, lai pretendētu uz sacensību kopvērtējumu, Madonas BJSS turpināja pārstāvēt divas komandas. 2002. g. dz. grupā kopvērtējumā 2. vietu un sudraba medaļas saņēma komanda „Madona 1" (E. Skuja, A. Šilinskis, D. Točs, M. Zeltkalns), bet 1999 – 1997. g. dz. grupā 2. vietu un sudraba medaļas izcīnīja komanda „Madona 98" (R. Čakstiņš, N. Nīgalis, K. Ķeveris, R. Brants).
Paldies jauniešu vecākiem par atbalstu un sapratni, īpaši Andrejam Skujam par visu komandu izvadāšanu uz sacensībām.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto