Eiropas kadetu čempionātā Kijevā no 8. augusta Latvijas izlases rindās spēlēja Madonas BJSS audzēknis Zigmārs Raimo.
Pirmajā posmā Latvijas kadeti apakšgrupas pirmajā spēlē zaudēja vietējai Ukrainas izlasei ar 61 : 78, otrajā cīņā sagaidīja uzvaru pār Itālijas komandu ar 56 : 54, bet pēdējā grupas spēlē atzina Horvātijas basketbolistu pārākumu ar 55 : 66. Pārsteidzoši Itālija uzvarēja Ukrainas spēlētājus, un, skaitot gūto un zaudēto punktu starpību, Latvijas kadeti palika 4. vietā grupā, līdz ar to otrajā posmā bija jācīnās par 13.-16. vietu ar Beļģijas, Zviedrijas un Polijas komandām. Beļģijai pagarinājumā zaudēja ar 80 : 84, zaudējums sekoja arī spēlē ar Zviedrijas (60 : 62) un Polijas komandu (59 : 78).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.08.2013.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris