Gaidot jauno basketbola sezonu, Madonas BJSS jaunie spēlētāji cītīgi aizvada treniņus un sacensības gan Madonas pilsētas sporta centrā, gan Varakļānos un citur.
Vasara un īpaši augusts ir laiks, kad jaunajiem spēlētājiem jāuzkrāj fiziskais rūdījums jaunās, 2013./2014. gada, sezonas pirmajai pusei.
No 5. līdz 9. augustam un no 19. līdz 23. augustam Varakļānu vidusskolas sporta bāzē trenējās un draudzības sacensības ar Viļānu un Rēzeknes BJSS komandām sarīkoja mūsu 1999., 1998., 1997. g. dz. jauniešu basketbola komandas. Jaunajā sezonā šo vecuma grupu puiši spēlēs Swedbank Latvijas Jaunatnes basketbola līgas 1. divīzijā – attiecīgi U-15, U-16, U-17 grupā, sacenšoties ar citām 11 labākajām Latvijas sporta skolu un klubu komandām.
No 12. augusta savus spēkus trenēties (pirmo reizi ārpus mājām) izmēģināja jaunie
(2003. g. dz.) komandas zēni.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.08.2013.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto