10. un 11. augustā Priekuļu olimpiskajā biatlona bāzē risinājās Latvijas čempionāts vasaras biatlonā.
Sacensībās piedalījās biatlonisti no Alūksnes, Talsiem, Aizkraukles, Cēsīm, Daugavpils un Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas.
Labus panākumus guva arī madonieši. Pirmajā dienā visiem dalībniekiem bija jāveic supersprints ar kopējo startu. Par Latvijas čempioniem kļuva: vīriešiem – Rolands Pužulis, C grupā meitenēm – Ilva Valdone, bet bronzas medaļa un 3. vieta – Elizabetei Paurai. C grupā zēniem 2. vieta un sudraba
medaļa – Raivo Aizstrautam.
Otrajā dienā dalībnieki sacentās ar rolleriem masu startā. Par Latvijas čempionēm kļuva: juniorēm – Laura Beļajeva, A grupas jaunietēm – Daija Līva Aivare. C grupas meitenēm 2. vieta un sudraba medaļa – Danai Naglei, bet 3. vieta un bronzas medaļa – Ilvai Valdonei. Vīriešiem bronzas medaļa – Rolandam Pužulim, bet B grupas jauniešu konkurencē 4. vietu ieguva Reinis Lazdups.
Autore: AIRA BĒRZIŅA,
biatlona trenere