Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: iecere apvienot Lattelecom un LMT

Redakcija

Autors • 14.08.2013.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par ieceri apvienot SIA „Lattelecom" un SIA „Latvijas Mobilais telefons"? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Sandis no Vecpiebalgas: – Grūti jau tā pateikt, kā būtu labāk. „Lattelecom" telefona man nav, es izmantoju mobilos sakarus. Kopumā ar sakaru kvalitāti esmu apmierināts, kaut gan šur tur laukos zonas nav joprojām. Es dzīvoju Vecpiebalgas pusē, un mājās, kur dzīvo mamma, zonas nav vispār. Ir jākāpj pat kalnā, lai atrastu vietu, kur mobilais telefons uztver signālu un varētu piezvanīt.

Edgars no Līdēres puses: – Esmu dzirdējis par šo ieceri, bet, ja to īstenos, tad taču izveidosies liels monopoluzņēmums, kas diktēs savus noteikumus. Labāk lai paliek tā, kā tagad, kad ir konkurence un atkarībā no piedāvājuma – arī izvēles iespējas. Patlaban izmantoju tikai mobilos sakarus, esmu izvēlējies Tele 2. Pārklājums ir normāls, līdz šim nav gadījies, ka nevarētu kādu sazvanīt.

Valdis no Dzelzavas: – Man šķiet, ka nevajag to darīt – lai katram paliek savs bizness. Jo vairāk būs operatoru, jo mums būs lielākas iespējas izvēlēties izdevīgākos piedāvājumus. Katrai kompānijai ir savi produkti, sava atlaižu sistēma. Es gan piederu pie tiem, kuri tā nemētājas no viena operatora pie cita. Man ir arī „Lattelecom" telefons, bet to izmantoju reti. Kopš pašiem pirmsākumiem esmu LMT klients un izmantoju dažādas tā piedāvātās atlaides.

Madonietis Vladimirs: – Esmu Tele 2 klients, un mani apmierina sniegtā sakaru kvalitāte, turklāt tas ir lēti. Samaksā tikai 3 latus mēnesī un vari zvanīt uz visiem tīkliem, kur vien vēlies, līdz ar to bez „Lattelecom" sakariem pilnīgi varu iztikt. Droši vien labāk būtu, ja saglabātos vairāki operatori, nevis tiktu izveidots liels monopoluzņēmums.

Varakļānietis Reinis: – Man ir LMT pieslēgums. „Lattelecom" telefona nav, bet nav arī tādas nepieciešamības. LMT pārklājums Latvijā ir labs, vienmēr var visus sazvanīt, līdz ar to tam esmu uzticīgs jau daudzus gadus, neraugoties uz to, ka citi operatori piedāvā lētākus pakalpojumus.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px