Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Kāpēc pilsētā ir tik maz soliņu?

Redakcija

Autors • 31.07.2013.

Kāpēc pilsētā ir tik maz soliņu?
Burtu lielums

Kāds madonietis griezās redakcijā ar jautājumu, kādēļ pilsētas plānojumā nav paredzēts izvietot vairāk soliņu iedzīvotāju ērtībām: – Pļaujot zāli Raiņa ielā, ievēroju, ka veci cilvēki ieiet veikalā iepirkties un, iznākot ārā ar lielām somām, tiem nav, kur piesēst. Arī centrā pie agrākā universālveikala nav sēdēšanai paredzētu solu – vienīgi tirgotāju soli, kas nav domāti garāmgājējiem.

Viņš turpināja: – Saieta laukumā soliņi ir tikai priekšpusē strūkl­akai, tālāk līdz pat bibliotēkai – neviena sola, kur apsēsties, lai atpūstos. Tāpat beņķīšu nav arī pie Brāļu kapiem, un parkā, kur iziet uz Gaujas ielu, ir vien divi soliņi, tālāk – nekā. Ejot uz Jaunlazdonu, pa ceļam ir tikai autobusa pieturas. Par soliņiem padomāts vienīgi skvēriņā netālu no strūklakas.
Ar Madonas iedzīvotāja saskatītajām nepilnībām vērsāmies pie Madonas pilsētas pārvaldnieka Gunta Ķevera, kas skaidroja: – Ielas ir veidotas tā, kā paredzēts Eiropas Savienības rekonstrukcijas projektā. Paredzēts, ka būvniecībā piecu gadu laikā mēs neko mainīt nevaram. Protams, nekas daudz nemainīsies, ja ko pieliksim klāt, taču šā gada budžetā nav paredzēti līdzekļi jaunu soliņu izvietošanai. Turklāt nevarētu teikt, ka pilsētā nav soliņu. Kas attiecas uz kādreizējā universālveikala teritoriju – tā ir privāta zeme, nevis pašvaldības īpašums, un tur mēs neko izvietot nevaram.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 31.07.2013.

Autore: RITA TURKINA

DĀVJA VECKALNIŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px