„Starā" jau rakstījām, ka Madonas novada pašvaldība izsludināja pieteikšanos uz vakanto Bērzaunes pamatskolas direktora amatu.
Līdzšinējā Bērzaunes pamatskolas direktore Veronika Caune jūnijā pašvaldībā iesniedza iesniegumu, kurā norādīja, ka vēlas beigt direktores gaitas, tādēļ pašvaldībai līdz jaunajam mācību gadam bija jāatrod viņas darba turpinātājs, jo darba pienākumu pildīšanu viņa pārtrauc ar 19. augustu.
Dokumentus uz direktora amatu pretendenti varēja iesniegt līdz 12. jūlijam. Pieteicās divi pretendenti – Aivars Sinelis un Ilga Gailuma. Izglītības un jaunatnes lietu komiteja abus kandidātus atzina par piemērotiem un spējīgiem, tādēļ tika nolemts abus virzīt uz kārtējo Madonas novada pašvaldības domes sēdi, kas notika vakar. Pēc abu pretendentu prezentāciju noklausīšanās, kas ilga aptuveni pusotru stundu, deputātu vairākums nobalsoja par Ilgas Gailumas kandidatūru. Plašāk par domes lēmumu un abu pretendentu sniegtajām vīzijām par Bērzaunes pamatskolas tālāko attīstību informēsim kādā no nākamajiem laikraksta numuriem.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS