No 15. līdz 21. jūlijam notika evaņģēliski luteriskās baznīcas organizēts vasaras svētceļojums uz Krimuldu.
Ikviens svētceļojums ir kā rekolekcijas. Ejot kājām, laiks paveras padziļinātām attiecībām ar Dievu Viņa radībā, klusumā, Rakstos, sevī un līdzcilvēkos.
Svētceļojuma dalībniekiem notika rīta, pusdienu, vakara un nakts lūgšanas un ikdienas dievkalpojums ar Sv. Vakarēdienu, sarunas par ticību, Bībeli un dzīvi, meditācijas, lūgšanas klusumā, iespēja personīgai sarunai ar svētceļojuma mācītājiem un sadraudzībai savā starpā.
Svētceļotāji veica maršrutu: Lielvārde – Ogresgals – Ropaži – Vangaži – Allažu baznīca – Krimuldas baznīca, dienā vidēji noejot 22 kilometrus.
Svētceļojumu tradicionāli vadīja mācītājs Ingus Dāboliņš un evaņģēliste Linda Straume. Svētceļojumā piedalījās prāvests Hanss Jensons un mācītājs Jānis Ginters.
Autore: INESE ELSIŅA