Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Uz kādiem pasākumiem esat ieplānojuši šovasar doties?

Redakcija

Autors • 22.07.2013.

Burtu lielums

Kādus pasākumus šovasar esat jau apmeklējuši un uz kuriem esat ieplānojuši vēl doties? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Līga no Īrijas: – Nupat esam atbraukuši brīvdienās no Īrijas. Madonā būsim līdz 16. augustam. Zinām, ka 27. jūlijā pilsētas estrādē notiks festivāls „Zelta šlāgeris", bet mums ieteica labāk doties uz Cesvaini, kur notiks novada svētki un būs vispusīgāka svētku programma.

Viesturs no Praulienas: – Šovasar esam apmeklējuši Madonas pilsētas svētkus, kristīgo koncertu, un visai mūsu ģimeni tas ļoti patika. Gribētos vēl apmeklēt „Zelta šlāgeri". Savukārt šīs vasaras lielajam notikumam – Dziesmu un Deju svētkiem – līdzi sekojām, skatoties televizoru. Man tie ļoti patika. Jutos aizkustināts. Dziedājuma varenumu, tautas dziesmu spēku un enerģiju varēja sajust, skatoties to visu pat tikai televīzijā.

Vita no Vestienas: – Man, kā parasti vasarās, vairāk pašai sanāk organizēt dažādus pasākumus, piemēram, nupat tas notika Madonas novada bērnu aprūpes centra "Ozoli" bērniem. Es biju fantastiski iepriecināta, ka bērni izrādījās tik jauki un organizēti. Darbiniekiem, kas tur strādā, tas nav darbs tikai naudas dēļ. To naudas izteiksmē ir pat grūti novērtēt, jo tas ir darbs 25 stundas diennaktī…

Arita no Anglijas: – Es neesmu apmeklējusi nevienu pasākumu, jo esmu ieradusies no ārzemēm, kur strādāju jau trīs gadus. Ja būtu ieradusies agrāk, noteikti apmeklētu Madonas pilsētas svētkus, jo arī mana mamma tajos dejoja. Latvieši arī Anglijā rīko svētkus. Cik zinu, tur vismaz divās vietās tiek svinēti Jāņi, bet tas tomēr nav tas pats, kas Jāņi Latvijā. Nav ne tāda noskaņojuma, ne tādas līgošanas.

Edgars no Bērzaunes pagasta: – Galvenais šīs vasaras notikums, kurā piedalījos, protams, ir Dziesmu un Deju svētki Rīgā. Varbūt noslēguma koncerts bija nedaudz par garu, bet tā viss bija ļoti skaisti un pārliecinoši. Varēja arī redzēt, ka Latvijā vēl ir latvieši, krievu valodu tur šajā laikā nedzirdēja. Nedēļas nogalē pabiju arī Latvijas biškopju saietā Staburaga pagasta Vīgantes parkā.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px