11. jūlijā Madonas estrādē notikušais brīvdabas koncerts par godu novadnieces, aktrises Olgas Dreģes jubilejai daudziem raisījis pretenzijas.
Cilvēki ar nopēlumu par koncerta apskaņošanu un skatuves noformējumu vērsušies arī Madonas novada pašvaldībā. – Šis nebija novada pašvaldības organizēts sarīkojums, – uzsver Madonas novada domes kultūras nodaļas vadītājs Jānis Kļaviņš. – Par koncertu ir atbildīgs producents, kas pasākumu organizē. Madonas pašvaldībai vai kultūras nama darbiniekiem nevar pārmest ne koncerta saturisko, ne vizuālo pusi. Mums par to nav nekādas atbildības, nav arī tiesību iejaukties citu darbā.
Par madoniešu izteiktajām pretenzijām Jānis Kļaviņš informējis pasākuma producentu Sandi Mohovikovu, paužot nožēlu, ka minētā koncerta nepilnības patiešām nav tas, ko leģendārā aktrise Olga Dreģe būtu pelnījusi.
Autore: INESE ELSIŅA