Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

„SPEKTRS 1″ dodas braucienā uz Stokholmu

Redakcija

Autors • 15.07.2013.

Burtu lielums

Šogad Latvijas skolēni tika aicināti piedalīties konkursā "eXperimentē kopā ar FIZMIX". Konkursa mērķis bija izveidot savas baterijas un parādīt, uz ko tās ir spējīgas. Ar radošu un lielisku ideju konkursā piedalījās arī Madonas pilsētas 1. vidusskolas komanda „SPEKTRS1". Rezultāts bija grandiozs – 1. vieta un balvā brauciens ar kruīza kuģi uz Stokholmu.

Tā mēs, seši 9. klases skolēni – Kristiāns, Evita, Monta, Edijs, Elvis un Dace – kopā ar skolotāju Mariju Deigeli posāmies lieliskajam ceļojumam.
Pirmās dienas pusdienlaikā pulcējāmies pie skolas, kur mūs sagaidīja mikroautobuss. Pēc divu stundu ilga brauciena nonācām Rīgā. Tad devāmies uz prāmi „Isabelle" – iekārtojāmies kajītēs, apskatījām kuģi un vērojām tā atiešanu no Rīgas ostas. Pārāk ilgi uzkavēties uz klāja gan nevarējām, jo bija jādodas uz zviedru galda restorānu, kur tika piedāvātas gan bagātīgas vakariņas, gan no rīta – brokastis. Vakarā priecājāmies, skatoties šova programmas, arī paši uz prāmja gan dziedājām karaoki, gan dejojām.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 16.07.2013.

Autore: EVITA,
komandas „SPEKTRS1" dalībniece

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px