Pie Rīgas valsts 3. ģimnāzijas sastapām arī Sarkaņu pagasta deju kolektīva „Labākie gadi" dejotājas Lindu Stipro un Sandru Pulksteni.
Abas ir dejotājas ar stāžu. Sandra ātri saskaitīja, ka viņai šie jau sestie svētki sanākot, arī Lindai, ieskaitot divus skolēnu Dziesmu un Deju svētkus, kas nav mazāk svarīgi. – Ļoti laba organizētība, esam apmierinātas ar sadzīves apstākļiem. Arī deju uzvedums bija ļoti emocionāls, tās izjūtas ir neizstāstāmas, neraugoties, ka piektdien mūsu dejas laikā tieši tajā stadiona daļā, kur mēs dejojām, uznāca lietus –
apkārt nelija, tikai mums uzšāva. Tas uzreiz tādu jestrumu, pacilātību piedeva, – atzina Linda.
– Viegli nebija, it īpaši ceturtdien. Kopumā pieci koncerti, tas ir daudz. Iepriekš bija trīs, un tad mums likās, ka tā kā par maz, pietrūka gan skatītājiem, gan arī mums, jo darbs ir padarīts liels un gribas, lai skatītāji to redz, bet pieci tiešām ir daudz, – piebilda Sandra. – Neraugoties uz nogurumu, mazliet arī paballējāmies. Gribētāju piedalīties no malas mūsu ballītē bija daudz, bet ļāvām ballēties tikai svētku dalībniekiem.
– Emocijas vēl nav nosēdušās, un tās grūti uzreiz noformulēt, bet bija labi, un gandarījums ir liels, – secināja Linda.
Autore: Baiba Miglone