Laikam katrs cilvēks ceļā uz sevis pilnveidošanu ir sastapies arī ar nedrošību, bailēm, mazvērtības izjūtu, neticību saviem spēkiem un spējām, ko tēlaini var nosaukt arī par mazajiem traucētājrūķīšiem. Tiem, kas apmeklē projekta "Ikvienā mīt radošs spēks" nodarbības, pamazām izdodas atbrīvoties no šo rūķīšu klātbūtnes un atraisīt sevī pozitīvo domāšanu un radošo spēku.
Februārī – retorika, martā – literatūra, aprīlī – teātris, maijā – filozofija, jūnijā – māksla, un, lekciju kursu beidzot, katram dalībniekam pēc izvēles būs jāapliecina radošā izpausme zīmējumā, dzejolī, gleznā, filozofijā vai etīdē.
Tas viss domāts tiem, kas vēlas izrauties no sociālās atstumtības (vientuļajiem vecākiem, sievietēm pēc bērna kopšanas atvaļinājuma, cilvēkiem, kas ir bez darba). Mērķis – pilnveidoties un atrast piemērotu darbu vai nodarbošanos, kur realizēt savas spējas, kas neapšaubāmi ir katrā cilvēkā.
Kā vērtē projekta vadītāja Janīna Apsīte, katru mēnesi – no februāra līdz jūlijam – Madonas biznesa inovāciju un informācijas centra (BIIC) projekta "Ikvienā mīt radošs spēks" lekcijās un nodarbībās soli pa solim auditorija kļūst zinošāka un atraisītāka.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 17.05.2007.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTS SKUJA foto