Labās prakses veicināšanai ēku energoefektivitātes jomā Ekonomikas ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un žurnāls „Būvinženieris" 2013. gada martā izsludināja konkursu „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2013", kurā Ērgļu Profesionālās vidusskolas dienesta viesnīca bija laureāts nominācijā „Energoefektīvākā sabiedriskā ēka Latvijā".
Konkursa laureāti balvā saņēma dāvanu kartes 150 latu vērtībā no „Akzo Nobel Baltic" un pie mājas piestiprināmu plāksni „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2013".
Konkurss „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2013" notika laika posmā no šī gada 1. marta līdz 18. maijam. Konkursa ietvaros kopumā tika saņemti 42 pieteikumi. Konkursa nolikums tika sagatavots kopā ar informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk" sadarbības partneriem: Latvijas būvinženieru savienību, Latvijas Būvnieku asociāciju, Latvijas Būvmateriālu tirgotāju asociāciju, Latvijas Namu pārvaldnieku un apsaimniekotāju asociāciju, Latvijas inženierkonsultantu asociāciju, Tehnisko ekspertu asociāciju, Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienību, Latvijas logu un durvju ražotāju asociāciju, Kurzemes reģionālo enerģētikas un attīstības aģentūru un Rīgas Tehnisko universitāti.
Autore: BAIBA MIGLONE