Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Madonas pilsētas svētku programma

Redakcija

Autors • 11.06.2013.

Burtu lielums

Kā vērtējat Madonas pilsētas svētku programmu un kurus pasākumus esat jau apmeklējuši vai iecerējuši apmeklēt? – pilsētas svētkos jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Vents: – Esmu izstaigājis amatnieku tirdziņu, saticis daudzus pazīstamus cilvēkus. Esmu pabijis kartinga trasē un citās pasākumu vietās, kur nokļuvu, braucot ar riteni. Manuprāt, tas ir jādara, vai nu ejot kājām vai braucot ar riteni, jo nav vērts dzīt mašīnu un bezjēdzīgi to karsēt saulē. Šogad programma ir komplicēta un ļoti pārdomāta. Gaidu koncertu, svētku gājienu, tāpat būs balle, bet svētdien – ielu basketbola turnīru. Piektdienas vakarā apmeklēju izrādi „Latgola.lv", kaut to jau biju redzējis Rīgā, bet bija vērts noskatīties arī otru reizi, jo smieties varēja no pirmās līdz pēdējai minūtei.

Madoniete Santa ar meitiņu Terēzi: – Svētku aktivitātes šodien tikai sākam iepazīt. Programma ir ļoti plaša. Apmeklēsim visu to, ko iespējams apmeklēt kopā ar bērniem. Ir ļoti labas radošās darbnīcas bērniem, un droši vien aiziesim arī uz koncertu Madonas estrādē.

Madoniete Kristīna: – Mēs plānojam apmeklēt pasākumus Priežu kalniņā, kur var piedalīties ģimenes arī ar maziem bērniem. Šeit, pie strūklakas, ir ļoti labas radošās darbnīcas nedaudz lielākiem bērniem nekā mūsējie, kaut gan varam arī mēs paskatīties zirdziņu, kas patīk, bet klāt vēl neejam. Iesim arī uz koncertu estrādē. Katrā ziņā programma ir ļoti plaša – ir, no kā izvēlēties.

Diāna no Rīgas: – Esmu rīdziniece, un man ir interesanti pavērot, kā pilsētas svētki notiek Madonā. Pirmais iespaids – te ir plašas izvēles iespējas – ir, ko darīt, un man pat liekas, ka cilvēku pasākumos ir pat vairāk. Vakarā došos uz estrādi. Tad jau redzēšu, kāds būs koncerts un balle.

Madoniete Beāte: – Svētkos it kā ir padomāts par visām paaudzēm. Piemēram, šodien te, pie strūklakas, ir, ko darīt dažāda vecuma cilvēkiem – gan sportiski noskaņotiem ļaudīm, gan bērniem, bet to nevar teikt par visiem pasākumiem. Ļoti jauks un patīkams ir amatnieku tirdziņš. Katrā ziņā jāsaka liels paldies svētku organizatoriem, jo svētki ir izdevušies, bet vienmēr jau gribas, lai tie būtu vēl labāki.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px