Līdz 2. jūnijam Madonas muzeja izstāžu zālēs vēl skatāma plašā ekspozīcija „Vidzemes mākslinieki". Daļa no tās ceļos uz Talsu muzeju, kur 8. jūnijā kā atbildes vizīte kurzemnieku izstādei Vidzemē pērn tiks atklāta Talsos.
Izstādē ar darbiem piedalās autori no 12 novadiem, arī Madonas un Cesvaines novada mākslinieki. Jāpiebilst, ka tā ir Mākslas dienu izstāde, un vismaz nesenā pagātnē Mākslas dienas bija tikpat apmeklēts pasākums kā Muzeju nakts šajos laikos.
28. aprīlī, kad Madonas muzeja izstāžu zālēs pulcējās sabiedrība uz izstādes atklāšanu, vienkopus bija Alūksnes, Cēsu, Gulbenes, Limbažu, Madonas, Siguldas, Skaņkalnes, Rūjienas, Valkas, Valmieras un citu novadu mākslinieki, novadu kultūras darba vadītāji un mākslas cienītāji.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.05.2013.
Autore: INESE ELSIŅA
AUTORES foto