19. maijā ar uzvaru savā laukumā 14. sezonu 2. līgā uzsāka futbola kluba „Kvarcs/Madona" spēlētāji.
Madonieši pirmo spēli ar Alūksnes komandu aizvadīja ļoti veiksmīgi – pārliecinoša uzvara ar 3 : 0 Visā spēles gaitā dominēja mājinieki, un tikai pāris reižu tika traucēts „Kvarca" debitants vārtos – Emīls Lielpēteris, kam tā bija pirmā (un pie tam „sausā") spēle. Tas izdevās, arī pateicoties labai aizsargu darbībai un veiksmīgai komandas spēlei.
Jau pašās pirmajās minūtēs rezultātu varēja atklāt debitants Dāvis, kas ļoti veiksmīgi iekļāvās spēlē un neļāva ne mirkli atslābt pretinieku vārtsargam. Pirmais puslaiks beidzās tikai ar 1 : 0, vārtus 17. minūtē guva Sandis Pētersīlis.
Otrajā puslaikā rezultātu palielināja Dāvis Raščevskis – 2 : 0, beidzot izmantodams vienu no savām daudzajām iespējām. Punktu spēlei pielika uz maiņu iznākušais Emīls Aņisimovs – 3 : 0.
Skaista uzvara! Skatītāju aplausi, spēlei beidzoties un mainoties spēlētājiem, liecināja par to, ka arī skatītājiem redzētais ir paticis.
Paldies puišiem par sniegumu un izturību visas sezonas laikā.
Nākamā spēle – 1. jūnijā izbraukumā ar Kalupes komandu. Madonas stadionā skatītājus gaidām 8. jūnijā pulksten 16, kad spēlēsim ar Viesītes komandu.
Autore: ANNA IKAUNIECE,
FK „Kvarcs/Madona" menedžere