Pēc īpašnieka lēmuma aprīlī tika uzsākts SIA „Madonas poligrāfists" likvidācijas process – to „Staram" apstiprina tā pilnvarotā pārstāve Silvija Jaunrubene.
– Plašus komentārus neesmu tiesīga sniegt, bet par uzsākto SIA „Madonas poligrāfists" likvidācijas procesu esam informējuši Madonas novada pašvaldību. Tā nav maksātnespēja, tas ir īpašnieka lēmums, kuru, tā kā SIA „Madonas poligrāfists" simtprocentīgi pieder somu uzņēmumam, neviens nevar ietekmēt – tas nav ar kādu jāsaskaņo vai jāapstiprina, to izlemj īpašnieks. Paziņojums par 25 cilvēku atlaišanu ar 1. jūliju ir iesniegts arī Nodarbinātības valsts aģentūrā, – akcentēja Silvija Jaunrubene.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.05.2013.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
OĻĢERTA SKUJAS foto