ĒRGĻU novada pašvaldība, sākoties pavasara kopšanas un tīrīšanas darbiem, iedzīvotājiem piedāvā bez maksas izmantot konteinerus lielgabarīta atkritumu savākšanai, dodot iespēju atbrīvoties no lietām, kas pa gadu sakrājušās māju bēniņos, šķūnīšos, pagrabos.
– Ērgļu novada pašvaldība šādu akciju organizē katru pavasari, un iedzīvotāji to izmanto, jo tā ir lieliska iespēja atbrīvot savas mājas no visa liekā, – atzīst SIA „Madonas namsaimnieks" ekonomiste grāmatvede Ineta Janoviča, kuras pārziņā ir arī atkritumu apsaimniekošanas jautājumi. – Konteineri paredzēti nederīgu mēbeļu, citu lielgabarīta atkritumu novietošanai. Konteineri dažādos laika periodos tiks novietoti sešās vietās: no 26. aprīļa līdz 3. maijam – pie dzīvojamās mājas J. Grota ielā 1 un pie dzīvojamās mājas Mehanizatoru ielā 1, no 3. līdz 10. maijam – Blaumaņa ielā (pie katlumājas) un Parka ielā 9 (pie veikala), bet no 10. līdz 17. maijam – Oškalna ielā 10 (pie katlumājas) un pie dzīvojamās mājas Zaļajā ielā 31. Šogad pirmo reizi konteiners lielgabarīta atkritumiem no 26. aprīļa līdz 3. maijam atradīsies arī Jumurdas pagastā pie pārvaldes ēkas. Savukārt lai atbrīvotos no celtniecības materiāliem –
šīfera un citiem azbestu saturošiem priekšmetiem, jāsazinās ar SIA „Madonas namsaimnieks" pa tālruni 64807076, maziem apjomiem pasūtot speciālus maisus, lielākiem apjomiem – konteineru.
Autore: BAIBA MIGLONE