Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Darbu “Pakalniešos” noslēdz Inese Mailīte

Redakcija

Autors • 17.04.2013.

Darbu “Pakalniešos” noslēdz Inese Mailīte
Burtu lielums

2006. gada 15. maijā ar Madonas virsmežziņa Arvīda Greidiņa un Ērgļu mežniecības mežziņa Gunāra Plikauša svētību un atbalstu par vadītāju Madonas virsmežniecības informācijas un apmācību centrā „Pakalnieši" sāka strādāt ērglēniete Inese Mailīte.
Ar 1. aprīli Inese no „Pakalniešiem" ir prom, un konkursa kārtībā (12 pretendentu uz vietu) apmācību centrā darbu sākusi Danuta Kājiņa.

– Savulaik „Pakalniešos" uzsāku strādāt, īsti nesaprotot, kas jādara, cik un ko tas prasīs, – atceras Inese Mailīte. – Bija daudzi „kāpēc", „kādēļ", „kur" un „kas". No 2006. gada 2. oktobra „Pakalnieši" nokļuva Meža konsultāciju pakalpojumu centra pakļautībā, un es darbojos direktora Raimonda Bērmaņa vadībā.
Ir pagājuši septiņi gadi. Tie patiešām paskrējuši neticami ātri, un mans laiks „Pakalniešos" ir pagājis. Šajos gados „Pakalniešos" bijuši vairāk nekā 22 tūkstoši apmeklētāju, lai mācītos, uzzinātu, sajustu un labāk saprastu Mežu. Ar nodarbību „Ceļojošais mežs" esmu bijusi 218 skolās un pirmsskolas iestādēs un piedalījusies 103 citu kolēģu organizētajos pasākumos.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.04.2013.

Autore: INESE ELSIŅA

Foto no personiskā arhīva

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px