Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Dziesmu un deju svētki

Redakcija

Autors • 08.04.2013.

Burtu lielums

Vai jūs Dziesmu un deju svētkus, kas šovasar notiks Rīgā, plānojat skatīties pa televizoru vai varbūt ir laimējies iegādāties biļeti uz kādu no svētku pasākumiem? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Viktors: – Svētku norisei sekošu pie televizora ekrāna. To, ka ap biļetēm būs tik liela ažiotāža, varēja jau paredzēt, tāpēc vismaz pagaidām tādas domas nebija, ka varētu tās iegādāties. Arī iepriekšējos gados Dziesmu un deju svētkus esam skatījušies pa televizoru. Līdz šim noskatīties tos Lielajā Mežaparka estrādē nav sanācis.

Staņislavs no Barkavas: – Iespējams, braukšu uz Rīgu skatīties, bet, ja ne, tad svētku pasākumus vērošu televīzijā. Kādreiz jau tādas ažiotāžas nebija un nokļūt svētkos nebija tik liela problēma. Pēdējos gados tas daudziem ir kļuvis gandrīz neiespējami.

Aivis no Cesvaines: – Noteikti skatīsimies pa televizoru. Pats Dziesmu svētkos esmu piedalījies vienu reizi. Izjūtas ir neaprakstāmas, un tās pat ir grūti izteikt vārdos. Tas katram ir pašam jāpiedzīvo, to tā īsti var saprast tikai tie, kas šajos svētkos ir piedalījušies vai koncertus skatījušies klātienē.

Jānis Starcis no Aronas pagasta: – Tas vispār ir kaut kas nesaprotams! Mēs ļoti vēlējāmies nopirkt biļetes uz svētku pasākumiem, bet tas nebija iespējams ne internetā, ne pa telefonu. Līnijas principā nestrādāja, kaut gan tagad saka, ka viss bijis kārtībā. Bet kārtības nebija nekādas! Paliek tāds iespaids, ka kāds speciāli nobloķēja līnijas. Ja jau var iekļūt NASA datorsistēmās, tad nobloķēt sistēmas mūsu valstī droši vien ir tīrais nieks. Labāk būtu, ja biļetes, atkarībā no iedzīvotāju skaita vai kādiem citiem kritērijiem tiktu sadalītas pa reģioniem un tur pārdotas.

Jānis no Saikavas: – Droši vien tos skatīšos pa televizoru. Iegādāties biļetes pat nemēģinājām, jo jau iepriekš bija skaidrs, ka diez vai tas izdosies. Savulaik esmu bijis Lielajā Mežaparka estrādē kā skatītājs gan Dziesmu, gan arī deju svētkos, jo tad nopirkt biļetes bija vieglāk. Tagad, kā dzird, biļetes jau tiekot piedāvātas pat par 600 latiem…

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px