Šodien, 5. aprīlī, pulksten 17 Madonas kultūras namā varēsim baudīt divu spilgtu jauno mūziķu – Artūra Cingujeva (klavieres) un Valtera Pūces (čells) – koncertu.
Koncertā skanēs C. Franka, L. van Bēthovena un A. Pjacollas mūzika.
Valtera Pūces un Artūra Cingujeva muzikālās savienības pirmsākumi meklējami desmit gadu senā pagātnē, satiekoties Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā. Sajūtot radniecīgu domāšanu un muzikālo izpratni, izveidojās duets, kas pēc daudziem studiju gadiem ārzemēs atkal apvienojās, lai sniegtu koncertus.
Kā pirmais šī dueta projekts radās koncertuzvedums „Teleports", kas ir netradicionāls, multimediāls un mūsdienīgs klasiskās mūzikas pasniegšanas veids. Neviltotu atzinību „Teleports" ieguva 2012. gada septembrī klasiskās mūzikas mīļotāju un mākslas gardēžu aprindās Briselē.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 05.04.2013.
Materiālu sagatavoja INESE ELSIŅA