Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Ošupes pagastam pasniedz jauno ģerboni

Redakcija

Autors • 01.04.2013.

Ošupes pagastam pasniedz jauno ģerboni
Burtu lielums

Valsts prezidents Andris Bērziņš ceturtdien, pirms Lieldienām, pasniedza jaunos ģerboņus četriem novadiem un diviem pagastiem.

Turpinot 2011. gadā iedibināto tradīciju, jau piekto reizi notika Pašvaldību ģerboņu svētki, kur prezidents pasniedza ģerboņus Ķeguma, Salaspils, Sējas un Viļānu novadam, kā arī Ošupes pagastam Madonas novadā un Skrudalienas pagastam Daugavpils novadā.
Pašvaldību ģerboņu svētki notiek divas līdz trīs reizes gadā, kad uz svētkiem tiek aicināti tie novadi un pagasti, kas izstrādājuši un likumā noteiktajā kārtībā saskaņojuši savas pašvaldības ģerboņus.
Pasākuma laikā pašvaldības īsā prezentācijā iepazīstina klātesošos ar savu teritoriālo vienību, skaidroja prezidenta kancelejā.

Autore: BAIBA MIGLONE

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px