Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Aptauja: paziņojumi par vēlēšanu iecirkni

Redakcija

Autors • 01.04.2013.

Burtu lielums

Vai esat saņēmuši paziņojumu par vēlēšanu iecirkni, kurā varēsit balsot 1. jūnija pašvaldību vēlēšanās, un kā vērtējat šādu paziņojumu izsūtīšanu? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Barkaviete Anna: – To, protams, esam saņēmuši un pirms laba laika. Es domāju, ka tos varēja arī nesūtīt, jo tas, kurā iecirknī jābalso, zināms jau gadiem ilgi. Turklāt dzīvojam taču 21. gadsimtā, kad ir plašas iespējas sniegt šādu informāciju elektroniski. Pašvaldību vēlēšanās piedalīsimies noteikti.

Jānis no Dzelzavas: – Tas ir labi, ka atgādina, uz kuru iecirkni pašvaldību vēlēšanās ir jādodas. Balsojam jau parasti vienā un tajā pašā iecirknī, un arī šoreiz neizmantosim iespēju mainīt vēlēšanu iecirkni uz citu iecirkni Madonas novada pašvaldībā. Balsosim tur, kur esam reģistrēti.

Madoniete Ludmila: – Es domāju, ka tas ir pareizi, ka sūta šādus paziņojumus. Vismaz man tas ir ļoti svarīgi, jo tikai tagad naturalizācijas kārtībā esmu ieguvusi pilsonību un vēlēšanās piedalīšos pirmo reizi. Pateicoties paziņojumam, zinu, kurā vēlēšanu iecirknī būs jābalso un kāds ir mans kārtas numurs.

Mečeslavs no Bērzaunes pagasta: – Tas jau nav slikti, ka sūta šādus paziņojumus, kaut gan savu iecirkni Sauleskalnā tāpat zinu. Turklāt es izmantošu tiesības pieteikt balsošanu mājās, jo iecirknis atrodas 20 km attālumā un arī gadi vairs nav tie.

Vizbulīte no Aronas pagasta: – Paziņojumu esmu saņēmusi. Tagad zinu, kur būs jābalso, bet galvenais – savu reģistrācijas kārtas numuru. Tas atvieglos balsošanas procedūru un padarīs to ātrāku, jo pēc numuriņa vēlēšanu komisijas locekļiem katru vēlētāju būs vieglāk atrast.

Madonietis Gints: – Vai paziņojums ir pienācis, vēl nezinu, jo nupat tikai esmu ieradies Latvijā. Mēs, ārvalstīs strādājošie, ja vien ir iespējams, vēlēšanās piedalāmies vienmēr. Mēs ļoti sekojam tam, kas notiek Latvijā, varbūt pat vairāk nekā tie, kas strādā tepat.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px