Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Mēs tiksimies martā, kad pūpoli…

Redakcija

Autors • 22.03.2013.

Burtu lielums

ziedēs vai vēl ne, jo mežos ir sniegs un upēs vēl miegs, bet mums ir prieks, jo pensionāru biedrības klubiņā „Pīlādzītis" 26. martā pulksten 13 saziedēs vesela jubilāru buķete – divpadsmit.

Visi esat aicināti un gaidīti! Godināsim mūsu jubilārus ar laba vēlējumiem, ziediem un bučām!
Ar pavasarīgiem un muzikāliem sveicieniem pie mums ciemosies vienmēr atsaucīgais bērnudārzs „Saulīte". Nāksim kopā arī paši pavasarīgā noskaņojumā, ar zaļu cerības asniņu par rītdienu un stipru ticību sev un šodienai.

Visiem pensionāriem veselību, izturību, saņemt mīksto pūpolu pērienu un priecīgas Lieldienas vēl Madonas pilsētas pensionāru biedrība un MARIJA LAPSIŅA.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px