Rīgā, Iļģuciema kultūras centrā, līdz 30. aprīlim skatāma daudzveidīga Madonas kultūras nama tēlotājmākslas studijas „Madona" dalībnieku darbu izstāde.
Studijas vadītāja Līga Kalniņa kopā ar studijas pārstāvjiem izstādi iekārtoja un svinīgi atklāja. Tikšanās brīdī klāt bija arī kādreizējā studijas vadītāja Daiga Simsone, ceļavārdus izstādei teica mākslinieks Juris Ģērmanis. Līdzās gleznām izstādē skatāmas Ilgas Bērziņas apgleznotās zīda šalles, kā arī Laimas Lupiķes rokdarbi. – Ielūdzam visus uz darbu apskati, katra glezna ir gleznota ar mīlestību un izdomu, – aicina izstādes dalībnieki.
Autore: INESE ELSIŅA