Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: vadības maiņa LTV

Redakcija

Autors • 12.03.2013.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par vadības maiņu LTV, un kas, jūsuprāt, būtu jāmaina LTV, varbūt vajadzētu aicināt darbā no tās aizgājušos žurnālistus, kā, piemēram, Jāni Domburu, savulaik tik populārā raidījuma „Kas notiek Latvijā?" vadītāju? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Imants Auziņš no Kalsnavas: – Par jauno LTV valdi neko daudz nezinu. Ja man būtu jāizvēlas, es izvēlētos Rolandu Tjarvi. Par sliktu LTV un Latvijai nenāktu arī Jāņa Dombura atgriešanās. Es regulāri skatos „Panorāmu," citus ziņu raidījumus, kā arī "100 g kultūras", kas ir ļoti labs raidījums.

Kalsnaviete Olga: – Par jauno vadību vēl ir pāragri izdarīt secinājumus. Dzīvosim, redzēsim. Arī LTV žurnālistiem nav ne vainas. Man patika arī Domburs, Streips. Viņu vadītajos raidījumos bija ko paklausīties un paskatīties, kaut gan, no otras puses, viņu LTV tagad vairs nav un it kā var arī iztikt.

Einārs Dumpis no Mētrienas: – Man liekas, ka LTV ir ieņēmusi stabilu "nišu" un atbilstoši tai arī veido raidījumus gan attiecībā uz politiku, gan kultūru, gan citām jomām. Tai ir savi kanāli, tai skaitā arī izklaides un sporta – LTV 7. Kāpēc vajadzētu ko mainīt, ja tas, kas ir, strādā. Man gan labāk patiktu, ja LTV vadītu R. Tjarve.
Varbūt tāds viedoklis man ir tāpēc, ka vizuāli tika izvēlēts ne visai veiksmīgs tēls. Šaubas pastiprina arī tā informācija, kas izskan par jauno vadību, jo, kā saka, nekad nav dūmu bez uguns. Turklāt šī informācija nav gluži tirgū salasīta, bet nāk no pašiem TV žurnālistiem.

Dainis no Aiviekstes: – Es maz skatos TV. Televizors bojā acis, turklāt mans darbs jau tā visu dienu ir saistīts ar datoru. Jaunumus pārsvarā uzzinu internetā, kā arī lasot avīzes, kā, piemēram, „Dienas Biznesu".

Madonietis Jānis: – LTV skatos visus gadus, taču šaubos, vai pēc vadības maiņas notiks būtiskas izmaiņas arī tās saturā, bet kaut kas droši vien būs citādāk. Nebūtu arī slikti, ja ēterā atgrieztos J. Domburs, žurnālists ar asu prātu, kam galva strādā.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px