20. janvārī pulksten 15 Valmieras kultūras centrā koncertā „Sanāciet! Sadziediet! Sadancojiet!" viesosies Madonas un Alūksnes novada kolektīvi.
Koncerts iezīmēs Vidzemes ceļu uz Dziesmu un Deju svētkiem.
Madonas novadu Valmieras kultūras centrā ieskandēs Dzelzavas vokālais ansamblis „Variants", vadītāja Dace Kalniņa, un Madonas pūtēju orķestris, ko diriģē Andrejs Cepītis, koncertmeistars – Ingus Akmentiņš.
Pirms koncerta izstādē savus darbus piedāvās tēlotājmākslas studijas „Madona" dalībnieki un Lazdonas rokdarbu pulciņa „Rota" meistares. Alūksnes novadu izdziedās folkloras kopa „Putnis" un izdejos Alūksnes deju kopa „Jukums" uzvedumā „Malēnieši smalki ļaudis".
Pasākumu finansiāli atbalsta Vidzemes plānošanas reģions un Valsts Kultūrkapitāla fonds.
Autore: INESE ELSIŅA