– Kā jūs stiprināt savu imunitāti, lai izvairītos no saaukstēšanās, gripas un citām infekcijas slimībām? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Ilgonis no Cesvaines: – Vienkārši pieturos pie veselīga dzīvesveida un daudz uzturos svaigā gaisā. Es strādāju par ugunsdzēsēju, un tad ir jābūt labā fiziskajā formā. Līdz šim ar gripu neesmu slimojis, bet savu reizi saaukstējies gan esmu.
Lubāniete Rudīte: – Godīgi sakot, nedaru neko, un diezgan maz uzturos arī svaigā gaisā, bet neslimoju. Vienīgi katru rītu dzeru burkānu sulu, varbūt tas palīdz izvairīties no saaukstēšanās slimībām.
Laimons no Ļaudonas pagasta: – Ar gripu pēdējā laikā neesmu slimojis, kaut gan neko īpašu imunitātes stiprināšanai nedaru. Gripa pie mums vēl tā īsti nav sākusies, kā tas, piemēram, ir Ņujorkā, kur tā plosās un šī bīstamā infekcijas slimība ir diagnosticēta ap 20 000 cilvēku. Laukos jau ir mazāka saskarsme ar pārējiem, lielāka iespēja saslimt ar gripu ir pilsētās.
Aldis no Mārcienas pagasta: – Ēdu ķiplokus, pie tam cenšos tos lietot pēc iespējas biežāk un vairāk, tāpat lietoju arī medu un propolisu. Diezgan daudz uzturos arī svaigā gaisā. Lauku sētā, kamēr no sniega iztīru visu pagalmu, labs laiciņš paiet. Šajā sezonā vēl nav bijis ne iesnu, ne arī klepus. Pērn drusku tās piemetās, bet ne uz ilgu laiku.
Madoniete Līga: – Daudz uzturos svaigā gaisā, vingroju, slēpoju. Ēdu arī dzērvenes un medu, bet ķiplokus gan nelietoju.
Madoniete Jevgēnija: – Es daudz ēdu ķiplokus. Tie man ir pašas audzēti. Lietoju arī pašgatavotu ķiploku eļļu, ko pirms došanās laukā iesmērēju degunā. To pagatavoju, pievienojot sasmalcinātiem ķiplokiem nedaudz eļļas, kāda nu mājās ir. Daudz dzeru augu tējas. Ja mājās ir medus, arī to ēdu, bet dzērvenes gan nedrīkstu ēst: tās ir par skābām. Bet man jau ir daudz gadu, ko tur vairs daudz var gribēt.
Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA