2. janvārī Rīgā, Lielajā ģildē, notika tradicionālais grupas „Keksi" pasākums „Muzikālais skudrupūznis".
Koncerts sakrita ar grupas „Keksi" vadītāja, pazīstamā basģitārista Aleksandra Sircova jeb Muraveja dzimšanas dienu. 2013. gada sākumā mūziķis atzīmē 55. jubileju.
Par godu koncertam grupa „Keksi" kopā ar solistu Aļģirdu Šuminsku ir sagatavojusi jaunu programmu. Šāda veida publiskais koncerts notiek tikai reizi gadā un pulcē daudzus dzīvās mūzikas cienītājus. Grupas veidoto programmu „Skudrupūznis" varēs noskatīties arī interesenti Cēsīs, Jelgavā un 30. janvārī – Madonā.
Autors: INESE ELSIŅA