Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Atgriežoties pie Madonas ietvēm

Redakcija

Autors • 08.01.2013.

Burtu lielums

Lasot rakstu par to, cik ļoti tiek kaisītas ielas un ietves, gribētos ieteikt Ķevera kungam paieties kājām kaut vai Saules ielas posmā no 20. mājas līdz „Efejai" un paskatīties, cik ļoti „kaisīts" ir šis trotuāra posms. Ja tādā stāvoklī ir viens no centrālās ielas celiņiem, kas notiek mazajās ielās? Man arī būtu ieteikums vairākiem domes vadošajiem darbiniekiem ziemas laikā atņemt automašīnas, varbūt tad viņi ieraudzītu, kādā stāvoklī patiesībā ir Madonas ielas un trotuāri un cik bīstama ir pārvietošanās pa tiem. Man kauns par manu pilsētu, kas jau vairākus gadus nerada iespaidu „pilsēta, kurā esi gaidīts", – tā laikrakstam janvāra sākumā atrakstīja kāda madoniete.

Plašak lasiet laikrakstā STARS 09.01.2013.

Autors: LAURA VOITIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px