Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Pēc pirmā apļa spēlēm

Redakcija

Autors • 02.01.2013.

Pēc pirmā apļa spēlēm
Burtu lielums

Madonas BJSS basketbola komandām noslēgušās 1. apļa spēles Swedbank Latvijas Jaunatnes basketbola līgā.

Pēc 1. apļa spēlēm U-14 komanda 9 komandu konkurencē ar 8 uzvarām un bez zaudējumiem ieņem 1. vietu, un tas vieš cerības nokļūšanai uz pārspēlēm par tiesībām cīnīties par vietu 1. divīzijā. U-15 "Madona 2" komanda 9 komandu konkurencē ar 5 uzvarām un 3 zaudējumiem ieņem dalītu 3.-5. vietu. U-15 un U-16 otrās komandas ir izpildījušas savu uzdevumu – katrai izcīnīt vismaz vienu uzvaru. U-19 komanda 10 komandu konkurencē ar 6 uzvarām un 3 zaudējumiem ieņem dalītu 4.-5. vietu. 1. divīzijā U-16 komandai pēdējās divas spēles bija traumatiskas un neizdevušās. 1. decembrī uzņēmām Liepājas komandu. Spēles laikā rezultāts bieži mainījās, tā bija ļoti nervoza, un madoniešu komandas divi spēlētāji guva lielas traumas. Spēle beidzās par labu Liepājai – 95 : 87 (Z. Raimo – 39, E. Jesajans – 18 p.). Otrajā dienā jau bija jāspēlē izbraukumā Rīgā ar Rīdzenes komandu, kur arī tika piedzīvots zaudējums – 56 : 83 (Z. Raimo – 23 p.). Pēc 1. apļa spēlēm Madonas BJSS komanda 12 komandu konkurencē ar 6 uzvarām un 5 zaudējumiem ieņem vietu spēcīgāko astotniekā, un, ja tā būs arī pēc 2. apļa, tad mēs saglabāsim vietu 1. divīzijā arī nākamgad, kas arī ir komandas mērķis šosezon.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 02.01.2013.

Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris


OLITAS LIBERTES foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px