21. decembrī pulksten 17 Madonas kultūras namā notiks J. Norviļa Madonas mūzikas skolas audzēkņu Ziemas saulgriežu koncerts.
Koncertā spēlēs skolas kamerorķestris un uzstāsies koris, diriģenti – Mārtiņš Bergs un Ija Voiniča. Programmā izskanēs Ziemassvētku dziesmas un dažādu komponistu skaņdarbi.
Pēc koncerta pulksten 19 J. Norviļa Madonas mūzikas skolas Saules zālē iecerēta vakarēšana ar bijušo skolas direktoru Arti Kumsāru. Izskanēs stāsti, vēsturiski notikumi, kultūras darbinieka dažādie piedzīvojumi. Uz sarīkojumiem gaidīti skolas audzēkņi, viņu vecāki un interesenti.
Autore: INESE ELSIŅA