Latvijas Sarkanā Krusta Madonas komiteja sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centra Rēzeknes filiāli 27. decembrī no pulksten 9 līdz 12 Madonas mūzikas skolas Zvaigžņu zālē organizē donoru dienu Madonā.
Pēc Valsts asinsdonoru centra Rēzeknes filiāles ārstes Irēnas Seņkovas apkopotās informācijas, izbraukuma reizē Madonā 26. septembrī asinis nodeva 89 donori, dažādu iemeslu dēļ atteikts tika 15 cilvēkiem. Kā pirmreizējie donori reģistrēti 36 brīvprātīgie asins ziedotāji. 2012. gada trijās izbraukuma reizēs asinis pavisam nodevuši 274 donori, bet kā pirmreizējie reģistrēti 72 brīvprātīgie.
Paldies visiem ziedotājiem, kas kļuvuši par eņģeli kādam no līdzcilvēkiem! Vēlos sveikt gaidāmajos Ziemassvētkos un Jaungadā ar šādiem vārdiem: – Vakardiena ir vēsture. Rītdiena – noslēpums. Šodiena – tā ir dāvana. Tas ir kaut kas īpašs – dzīvot un prast novērtēt katru izdzīvoto mirkli. Tas taču nav ģenerālmēģinājums!
Autore: INESE ZĀLĪTE,
LSK brīvprātīgā