Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Ziemassvētku un Jaungada svētku noformējums

Redakcija

Autors • 12.12.2012.

Burtu lielums

Vai jums patīk Ziemassvētku un Jaungada svētku noformējums Madonas pilsētā un savā dzīvesvietā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Lilija: – Madona šobrīd izskatās ļoti skaista. Ielas ir gaišas, īpaši skaista ir Raiņa iela, arī dažas citas ielas. Ļoti skaista ir lielā egle Saieta laukumā, arī zaigojošās lāsītes citur pilsētā. Izskatās, ka Madonas novada pašvaldība ir ļoti piedomājusi pie tā. Paldies par to! Šogad jau pati daba ir palīdzējusi radīt īstu svētku noskaņu. Arī iedzīvotāji iespēju robežās izgaismo dzīvokļa logus, mājas pagalmus ar lāstekām, sniegpārsliņām un citiem dekoriem. Ļoti jauks ir „Āderes" veikala noformējums, kas katru gadu pārsteidz un iepriecina ar kaut ko jaunu un jauku.

Madonietis Andris: – Dienā to tā vēl nevar just, bet, vedot bērnu uz bērnudārzu, pamanījām izgaismotās zvaigznes pie laternām Raiņa ielā. Taisnību sakot, bērns ievēroja pirmais. Bērniem jau ļoti patīk šādas lietas. Jāvēl, lai šādu dekorējumu pilsētā būtu vēl vairāk!

Uģis no Kusas: – Madonā vakaros nav gadījies pabūt, tāpēc nevaru vērtēt Ziemassvētku noformējumu pilsētā. Es dzīvoju Kusā, kur svētkos arī tiek iedegta kopīga Ziemassvētku egle. Kā esmu novērojis, arī iedzīvotāji (piemēram, uz Lodes pusi) svētkos piedomā pie svētku izgaismojuma. Es dzīvoju dzīvoklī, kur izgaismot var tikai logus.

Māris no Mārcienas: – To, ka šogad Madona ir kļuvusi gaišāka, esmu pamanījis. Pastaigājoties sestdienas vakarā, redzēju skaisti izgaismoto egli Saieta laukumā. Valmieras ielā patika arī mirgojošās, krītošās lāstekas. Skaisti! Arī es savas mājas Mārcienā starp Bērzauni un Veckalsnavu izgaismošu svētkos. Egli šogad vēl nesīšu no meža, bet esmu nodomājis pagalmā iestādīt sudrabegli, lai būtu ko pēc gadiem izgaismot.

Kāds madonietis: – Tas ir kā nu kurā vietā. Pilsētas centrs ir gaišs un izgaismots. Ļoti skaista ir lielā egle Saieta laukumā, biju aizgājis arī uz eglītes iedegšanas pasākumu. Man patika.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px