OŠUPES pagastā lielo Ziemassvētku egli, ko tradicionāli izpušķo pie Degumnieku tautas nama, vēl meklē. Vēl jau līdz 15. decembrim, kad ieplānota lielās egles svinīga iedegšana, ir laiks.
Tā mums ir tāda skaista tradīcija, ka decembrī iedzīvotāji pulcējas uz lielās egles iedegšanu. Parasti egli sagādā pašvaldības izpilddirektors Aigars Šķēls, mums atliek tikai izrotāt, – noskaņās dalījās tautas nama vadītāja Ilze Melngaile. Tiek gatavots arī neliels pašdarbnieku koncerts un cienasts.
Pagājušajā gadā cepa pankūkas un vārīja piparmētru tēju, bet šogad cienastam tiek meklēti latviskie pelēkie zirņi. Savukārt 17. decembrī tautas namā notiks pasākums "Baltais rīts", kas iepriekš tika aizsākts Degumnieku pamatskolā.
Autore: IVETA ŠMUGĀ