Aizvadītajā piektdienā Madonā, Poruka ielā 4, notika SIA „BUTS" Madonas mācību centra filiāles atklāšana un iesvētīšana. SIA „BUTS" dibināta 1991. gadā, centrā kopumā akreditētas 130 profesionālās kvalifikācijas un profesionālās pilnveides izglītības programmas.
Filiāle Madonā ir trešā lielākā šī tālākizglītības centra filiāle Latvijā (darbu uzsāka 2001. gadā), tagad to vizuāli apliecina arī jaunās telpas ar septiņiem plašiem kabinetiem. Līdz mājvietas iegūšanai zem viena jumta telpas tika īrētas dažādās pilsētas iestādēs (Poruka ielā 1, Poruka ielā 2, rajona padomes ēkā Saieta laukumā 1, Madonas pilsētas 2. vidusskolā), pateicoties jaunajam uzstādījumam un konstruktīvai sadarbībai, tika svinēti skaisti jurģi.
– Šodien slēdzam līgumu ar mājas īpašnieku – SIA „Madonas patērētāju biedrība" valdes priekšsēdētāju Jāni Zaharu un SIA „BUTS" valdes priekšsēdētāju Ilmāru Stabrovski, – atklājot notikumu, klātesošajiem teica SIA „BUTS" Madonas mācību centra filiāles vadītāja Inta Vecozola.
Jaunās telpas iesvētīja evaņģēliski luteriskās baznīcas iecirkņa prāvests Ingus Dāboliņš: – Esam kuplā skaitā, pārstāvot dažādas organizācijas, un visi esam nākuši, vēlot svētību. Svētība vai svētīšana ir centrālais vārds un pats svarīgākais, kas mums kā cilvēkiem dzīvē ir nepieciešams. Tā nav tikai pieklājīga laba vēlēšana, Dieva svētība ir kas daudz vairāk. Visi svarīgākie jēdzieni – Ticība, Cerība, Mīlestība – ir saņemti kopā vienā vārdā – svētība, neko labāku, kā cilvēkiem dzīvot, nevaram iedomāties.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 04.12.2007.
Autore: INESE ELSIŅA