12. novembrī
Pulksten 23 Madonā, Saules ielā, 1,9 promiļu reibumā automašīnu Škoda vadījis 1974. gadā dzimis Praulienas iedzīvotājs.
13. novembrī
Pulksten 14 autoceļa Madona-Vecpiebalga 23. kilometrā 0,65 promiļu reibumā automašīnu VW Transporter vadījis 1953. gadā dzimis cēsnieks.
14. novembrī
Laikā no 10. novembra iekļūts kādā mājā Ērgļos, Piebalgas ielā. Nozagts cirvis, un izvandīta māja.
Saņemts iesniegums, ka 9. novembrī nakts laikā Ošupes pagastā iekļūts garāžā. Nozagts zāģis, miglotājs un vibrosūknis. Īpašniekam radīti zaudējumi 192 latu apmērā.
Konstatēts, ka Barkavā no kāda īpašuma teritorijas nozagti 450 litru dīzeļdegvielas. Uzsākts kriminālprocess.
15. novembrī
Pulksten 0.05 Madonā, Saules ielā, 2,02 promiļu alkohola reibumā automašīnu VW Golf vadījis 1964. gadā dzimis Sarkaņu pagasta iedzīvotājs.
Saņemts iesniegums, ka 7. novembrī Cesvainē, veikalā A. Saulieša ielā, nenoskaidrots vīrietis tīši saplēsis vairākas alkoholisko dzērienu pudeles. Radīti zaudējumi 19 latu apmērā. Pārbaudāmā persona – 1975. gadā dzimis Dzelzavas pagasta iedzīvotājs.
Informāciju sagatavoja: DACE JUKĀMA,
VP Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas
vecākā inspektore