Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: svētku noformējums

Redakcija

Autors • 14.11.2012.

Burtu lielums

Vai jūs apmierina noformējums Madonas pilsētā, sagaidot Latvijas dzimšanas dienu 18. novembrī, kā arī citos svētkos? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Aigars no Balviem: – Vismaz pagaidām, iebraucot Madonā, neko tādu nemana. Parasti pie svētku noformējuma vairāk piedomā tirdzniecības centri, bet gribētos, lai tas būtu arī lielākajās apdzīvotajās vietās, pie mājām un citur, vēstot par svētku tuvošanos.

Madoniete Maija: – Gribētos, lai svētku noformējums Madonas pilsētā būtu ne tikai Lieldienās vai Ziemassvētkos, bet arī valsts svētkos un, jo īpaši, Latvijas dzimšanas dienā. Tas būtu ļoti nepieciešams, būs taču trīs brīvdienas, un gan jau ģimenes ar bērniem pastaigāsies pa pilsētu. Svētku noformējums taču vienmēr uzmundrina, uzlabo garastāvokli, un cilvēkam rodas svētku izjūta. Par to vajadzētu padomāt.

Madonietis Zigmunds:
– Man tas nav tik svarīgi, jo es vairāk uzturos mājās. Valsts svētkos parasti skatos televīziju. Šogad Lāčplēša dienā LTV1 bija plaša un interesanta programma. Daudz ir atkarīgs arī no katra paša. Piemēram, Lāčplēša dienā man sarkanbaltsarkanais karodziņš plīvoja arī pie mašīnas, un tā būs arī 18. novembrī.

Madoniete Valentīna: – Šoreiz man ir divkārša svētku izjūta. Kaut arī Madona svētkos atšķirībā no Rīgas tā „nestaros", par svētku izjūtu ir parūpējies „Madonas namsaimnieks". Ir noticis kas neticams – pirmoreiz 30 gados, kopš uzcelta mūsu māja, ir atjaunota tās fasāde. Paldies uzņēmumam, tā vadītājam O. Lucānam un, it sevišķi, meistarei Gaļinai. Prieks ir gan par atjaunoto mājas fasādi, gan par to, ka mums ir tādi svētki un varēsim šogad atzīmēt jau Latvijas proklamēšanas 94. gadadienu.

Madoniete Dace: – Vai tad Madonā, sagaidot valsts svētkus, kaut kas tāds šogad ir? Lāčplēša dienā pie mājām es redzēju tikai karogus, pie tam daudzviet diezgan pašvakus. Madonā ar noformējumu vispār ir visai bēdīgi, izņemot dažus svētkus, kad tiek izlikti sniegpulkstenīši vai citi elementi. Toties par kultūras pasākumiem, sagaidot 18. novembri, Madonā ir padomāts. Būs gan pašdarbnieku koncerts, gan arī skaista teātra izrāde.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px