Janvārī vairākās Latvijas pilsētās notiks mūžībā aizgājušā komponista un dziesminieka Ulda Stabulnieka atceres koncerti.
Iepriecinoši, ka līdzās citām pilsētām koncerts plānots arī Madonā. Visi šajos koncertos gūtie ienākumi tiks ziedoti komponista piemiņas saglabāšanai un iemūžināšanai.
Rīgā U. Stabulnieka atcerei veltīts koncerts notiks jau 25. novembrī Kongresu namā. Visi piemiņas koncerta ienākumi tiks ziedoti Ulda Stabulnieka pieminekļa izveidei un radošo darbu iemūžināšanai.
Piemiņas koncertā piedalīsies Margarita Vilcāne, Rita Trence, Olga Rajecka, Samanta Tīna, Ginta Krievkalna, Aija Andrejeva, Ira Krauja, Ieva Akuratere, Marija Bērziņa, Ojārs Grinbergs, Viktors Lapčenoks, Laimis Rācenājs, Imants Vanzovičs, Ingus Pētersons, Dāvids Kalandija, Juris Vizbulis, Dons, Juris Hiršs, Guntars Grasbergs, Valdis Zilveris, Jānis Skanis, kā arī Igo, Niks Matvejevs un Mārtiņš Brauns.
Tāpat koncertā piedalīsies koris „Kamēr…" diriģenta Jāņa Liepiņa vadībā, koris „Omnes" diriģentes Aijas Kukules vadībā, arī grupa „Remix", „Putnu balle", „Mono", „PeR", „Bites Blues Band", „Mirage Jazz Orchestra" un Kristapa Krievkalna mūziķu grupa.
Koncertā skanēs ne tikai tautā pazīstamākās un populārākās Ulda Stabulnieka dziesmas, bet būs arī divi unikāli pirmatskaņojumi – klausītājiem pirmo reizi būs iespēja dzirdēt mūziķa pēdējo ierakstu studijā – paša iedziedāto dziesmu, kā arī notiks kompozīcijas „Teic, kur tu ej?" pirmatskaņojums, to komponists sarakstīja dažas dienas pirms nāves.
Autore: INESE ELSIŅA