Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Pensionāru federācijas nostāja, pieprasot labklājības ministres I. Viņķeles demisiju

Redakcija

Autors • 13.11.2012.

Burtu lielums

Vai jūs atbalstāt Pensionāru federācijas nostāju, pieprasot labklājības ministres I. Viņķeles demisiju pēc viņas intervijas žurnālam „Playboy"? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Pēteris no Jēkabpils: – Gadīties var visādi, katrs var dažādi izteikties un pēc tam varbūt to nožēlot. Es nezinu, vai labklājības ministres demisija varētu atrisināt mazo pensiju problēmu pēc būtības. Kopumā ministres darbu es vērtēju pozitīvi. Mans ieteikums ministrei – turpmāk sakāmo tomēr rūpīgāk pārdomāt, īpaši, ja tas skar tik jutīgus jautājumus.

Madoniete Ilga: – Ministrei no amata ir jāatkāpjas. Viņas teiktais pensionārus ir ļoti aizskāris un aizvainojis, jo tagad sanāk, ka mēs savulaik neko neesam darījuši, neesam strādājuši, un tas ir liels aizvainojums. Pensionāru federācijai ir jāuztur prasība par ministres demisiju, ministrei par saviem vārdiem ir jāatbild.

Madonietis Alfons: – Kā gados vēl pajauns cilvēks var tā pēkšņi paziņot, ka pensionāri padomju laikā neko nav darījuši un Latvijā neko nav radījuši? Tagadējie pensionāri uzbūvēja daudz ko no tā, kas ir joprojām. Arī es kā celtnieks kopā ar citiem uzbūvējām vai pusi Ludzas, kur daudzas ēkas un būves tiek izmantotas joprojām. Paskatieties Rīgā, visi daudzdzīvokļu māju masīvi ir padomju laikā celti! Ministrei ir jāatkāpjas no amata!

Ivars no Biksēres: – Lai Pensionāru federācija tik daudz nesprēgā! Labākas labklājības ministres par I. Viņķeli mums nav bijis un nebūs. Viņa tik tiešām rūpējas par cilvēkiem. Neko īpašu jau viņa nepateica, vienkārši konstatēja faktu un nevienu aizvainot taču negribēja. Es pats esmu pensionārs, bet labklājības ministri aizstāvu un esmu viņas pusē.

Zaiga no Biksēres: – Pensionāri ir dažādi – vieni tikai čīkst, bet citi arī strādā. Protams, ir arī tādi, kam to neļauj veselība. Bet, ja ir veselība, tad vismaz laukos ir jāstrādā. Atceros, kā mēs Krievijā ar lāpstām uzrakām tik daudz zemītes un visu iestādījām. Arī tagad tiem, kas grib strādāt, ir gan pašu izaudzēti salāti un citi dārzeņi, gan savas vistiņas un oliņas, gan trusītis. Ir jākustas, nevis tikai jāgaužas par mazajām pensijām.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px