Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Bērzaunē degusi skaidu noliktava

Redakcija

Autors • 13.11.2012.

Burtu lielums

Aizvadītās nedēļas nogalē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Madonas brigāde devusies trīs izsaukumos, no kuriem viens bijis uz paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku Bērzaunes pagastā.

– Svētdien pulksten 12.54 VUGD saņēma informāciju, ka Bērzaunes pagastā deg ar skaidām pildīts angārs kokapstrādes uzņēmumā. Uz ugunsgrēku devās 4 ugunsdzēsēju mašīnas – 2 no Madonas, kā arī no Cesvaines un Ērgļiem, jo skaidu noliktavai, kas bija aizdegusies, apkārt atradās daudz ēku, kas arī varēja tikt apdraudētas. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji secināja, ka vienstāva metāla tipa angārā vairākās vietās deg sausās skaidas un to putekļi kopējā degšanas platībā – 100 kvadrātmetru. Ar dzēšanas darbiem ātri tika galā, necieta ne cilvēki, ne apkārtējās ēkas. Jāteic, labi, ka viss beidzās labi –
tā tomēr bija diena, darbinieki paši ugunsgrēku bija laikus pamanījuši, tas nepaspēja pārāk strauji izplatīties, un arī līdz ugunsdzēsēju atbraukšanai cilvēki jau bija sākuši saviem spēkiem ugunsgrēku likvidēt, – pastāstīja VUGD Madonas daļas komandieris Gints Ilva. Šobrīd pie aizdegšanās iemesla noteikšanas policija vēl strādā, taču ugunsdzēsēju pašreizējais pieļāvums ir, ka cēlonis saistīts ar apkuri, dūmvadu.
Jautāts par pārējiem izsaukumiem, Gints Ilva atklāja, ka vienā no tiem Madonas brigāde devusies palīgā uz Gulbeni, savukārt trešajā izsaukumā palīdzēts neatliekamās palīdzības mediķiem iznest no dzīvesvietas pacientu.

Autore: LAURA VOITIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px