20. oktobrī Lubānā jau devīto gadu notika muzicējošo pašvaldību vadītāju, izpilddirektoru un pagastu pārvalžu vadītāju saiets.
Atgādināšu – sākotnēji tas bija iecerēts kā muzicējošo pašvaldību vadītāju saiets, bet, izveidojoties novadiem (novadu ir mazāk, nekā bija pašvaldību), viss mainījās, un tika piepulcināti izpilddirektori, pagastu pārvalžu vadītāji un pamazām arī citi darbinieki. Iesākumā centrs, kas ap sevi pulcināja domubiedrus, bija mūsu priekšsēdētājs Miķelis Gruzītis, tāpēc arī šajos svētkos viņš tika gaidīts ar īpašu cieņu.
Saiets – tā ir iespēja sadraudzēties, uzzināt vairāk par dzīvi citos novados, veidot kopīgus kultūras sadraudzības pasākumus. Šogad koncerta nosaukums bija „100 grami laba garastāvokļa". Muzikālie priekšnesumi mijās ar dažādiem jokiem, anekdotēm, stāstījumiem no dzīves.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 06.11.2012.
Autore: LIGITA PĒTERSONE
AUTORES foto